اخبار مهم
تلفن تماس: (+9841) 3527 - 6425
سبد من
0
پرفروش ها

این یک نمونه نمایشی فروشگاه است. هیچ سفارش داده شده‌ای از طریق این فروشگاه پذیرفته یا تکمیل نخواهد شد.

کفش صندل مردانه | کفش تابستانی مردانه

کفش صندل مردانه یا در اصطلاح کفش تابستانی مردانه، یک کفش فصلی برای فصول و ماه های گرم سال است. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در فصل تابستان، در حالی که یک کفش اسپرت و یا رسمی را به پا دارید و در آفتاب داغ پیاده روی می کنید، حس بسیار ناخوشایندی در پاهای خود حس می کنید. این حس ناشی از حبس شدن گرما درون کفش شما و تعریق بیش از حد پای شما می باشد. کفش صندل مردانه به همین منظور و برای فصول گرم سال طراحی شده است تا به شما در داشتن یک حس خوب و خنکی پاهایتان کمک کند.

اما صندل ها مزایای دیگری نیز دارند. افرادی که دارای مشکلات کمر یا پا هستند نمی توانند کفش های با کف سفت و یا پاشنه دار بپوشند به همین جهت از صندل استفاده می کنند. همچنین افرادی که دارای اختلاتی در تعریق پا و یا خشکی پوست هستند؛ به خصوص در فصول گرم سال، باید از صندل استفاده کنند. این موارد، جنبه استفاده های پزشکی و طبی صندل ها را می رساند.

انواع کفش صندل مردانه

صندل ها نیز مانند سایر کفش ها انواع مختلفی دارند. طراحی صندل ها بر اساس نیاز ها و سلیقه های مشتریان این نوع کفش صورت می گیرد. در این قسمت، چند مدل خاص از کفش های تابستانی مردانه و صندل ها را بررسی می کنیم:

 • صندل انگشتی: این نوع از صندل ها با طراحی منحصر به فرد خود، از جدید ترین انواع صندل ها و کفش های تابستانی هستند. طراحی قسمت جلویی این نوع صندل ها، شبیه به دمپایی انگشتی است که در آن انگشت بزرگ پا از سایر انگشت ها جدا می شود. این نوع صندل ممکن است در افرادی که پوست حساسی دارند، زخم میان انگشتی ایجاد کند. این صندل بیشتر در گروه های سنی جوان و نوجوان استفاده می شود.
 • کفش صندل مردانه جلو بار: یکی از بهترین مدل های کفش صندل مردانه، کفش صندل جلوباز است. این نوع کفش عمومیت بیشتری نسبت به مدل انگشتی دارد و حتی افراد میان سال و مسن نیز از آن استفاده می کنند. اما باید دقت کنید که با توجه به شکل طراحی این مدل، محافظت کمتری از پای شما وحود دارد. این نوع کفش فقط برای پیاده روی در سطوح صاف پیشنهاد می شود. این صندل بهترین نوع کفش تابستانی برای کودکان و خردسالان نیز محسوب می شود.
 • کفش صندل مردانه جلو بسته: این نوع صندل محافظت و امنیت فیزیکی بیشتری نسبت به دو مدل قبلی برای شما ایجاد می کند. اما به دلیل مدل طراحی، خریداران کمتری نسبت به دو گروه قبلی دارد. بیشتر خریداران این مدل نیز از دسته میانسال ها هستند.
 • کفش صندل مردانه بند دار: این نوع صندل که به نوعی می تواند جزو گروه جلو باز نیز محسوب شود؛ عملا رویه خاصی ندارد و روی آن از بندهای با پهنای کم تشکیل شده است. محافظت و استحکام فیزیکی این مدل بسیار پایین تر از مدل های قبلی است و بیشتر برای استفاده در خانه توصیه می شود.
 • کفش صندل مردانه اسپرت: رویه و زیره این نوع کفش ها به شدت محکم و قوی است. نسبت به سایر انواع صندل و کفش تابستانی مردانه،این نوع کفش مناسب تر از همه برای پیاده روی یا فعالیت های طولانی و سنگین تر از پیاده روی است.

بهترین مرکز خرید کفش تابستانی مردانه

تمامی انواع گفته شده از صندل مردانه را به علاوه مدل های خاص و ویژه را می توانید در فروشگاه این مجموعه مشاهده و خرید نمایید. با ما در ارتباط باشید.

لیست  مشبک 

 1. کفش مردانه چرم تابستانی تابان با چرم فلوتر و رنگ گردویی
  جدید
  329000 تومان
  کفش مردانه چرم تابستانی تابان با کد 570 ، در سایز 40 تا سایز 44 ، کفش مردانه برای استفاده در فصل تابستان
 2. کفش مردانه چرم تابستانی تابان با چرم فلوتر و رنگ قهوه ای
  جدید
  329000 تومان
  کفش مردانه چرم تابستانی تابان با کد 570 ، در سایز 40 تا سایز 44 ، کفش مردانه برای استفاده در فصل تابستان
 3. کفش مردانه چرم تابستانی تابان با چرم فلوتر و رنگ مشکی
  جدید
  329000 تومان
  کفش مردانه چرم تابستانی تابان با کد 570 ، در سایز 40 تا سایز 44 ، کفش مردانه برای استفاده در فصل تابستان

لیست  مشبک