اخبار مهم
تلفن تماس: (+9841) 3527 - 6425
سبد من
0

درباره ما

مدیریت و پرسنل مجموعه «کفش بهپا» با اعتقاد راسخ به توان بالای همکاران و با تکیه بر مزیت های موجود در کشور عزیزمان ایران و به خصوص سابقه، نام نیک و درخشان چرم و کفش تبریز در بازارهای داخلی و خارجی، و به پشتوانه دو دهه تجربه اندوزی و آزمون و خطاهای بسیار، در خرداد ماه سال 1390 با ورود مستقیم به عرصه تولید و توزیع کفش، تولید و عرضه محصولات با کیفیت و متناسب با سلیقه و خواست مشتریان را در برنامه کاری خود قرار دادیم.

در این راستا با افتتاح و راه اندازی مجموعه تولیدی و با تولید انواع کفش های پسرانه، مردانه و بزرگ پا در سبک های مختلف مجلسی، راحتی و اسپورت و با عرضه آن در سیستم توزیع مجموعه «کفش بهپا» به صورت مستقیم و بی واسطه تلاش می کنیم تا جواب گوی قسمتی از خواست ها و انتظارات دوستان و مشتریان محترم باشیم.
بدین منظور با پایه گذاری سیستم توزیع و افتتاح دفتر فروش به مرکزیت دفتر تبریز در مرکز بازار تبریز و اعطای نمایندگی ها در مراکز استان ها و عاملیت های فروش در شهرستان ها و حذف واسطه های فروش، سعی داریم تا ارتباط مستقیم و مستمری را با شما مشتریان و در نهایت با مصرف کنندگان عزیز برقرار نماییم.
انتقادات و پیشنهادات سازنده شما در راستای ارتقاء و بهبود سطح کیفی و کمی تولید و سیستم توزیع مجموعه کفش بهپا به منزله چراغ راهی است برای ما تا همواره کیفیتی مطلوب را در تولیدات و خدمات خود مد نظر داشته باشیم.
مجموعه کفش بهپا به منظور دسترسی آسان و مسقیم شما عزیزان به اطلاعات محصولات در جریان تولید اقدام به راه اندازی سایت اینترنتی خود نموده و با فعالیت در فضای مجازی به صورت مستمر سعی دارد تا ارتباط صمیمانه، مستقیم و بی واسطه ای را با شما برقرار نماید.
امیدواریم روزی فرا رسد در جایگاه یک خادم بتوانیم ادعا کنیم که اعتماد و اعتقاد شما را به عنوان بزرگ ترین دارایی و سرمایه پشتوانه خود کرده ایم و با نهایت سربلندی و تواضع در راه خدمت قدم برمی داریم.

 

همچنین می توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت ثبت نام، برای خرید هر یک از محصولات ما از دسته بندی محصولات بالای صفحه و جهت اخذ نمایندگی از صفحه درخواست نمایندگی  اقدام کنید.