فروشگاه بزرگ بهپا

کفش بهپا مفتخر است با چندین سال سابقه تولید در زمینه کفش چرم در خدمت شما هم وطنان عزیز باشد.
کفش از زمان پیدایش دستخوش تغییرات زیادی شده است که ابتدا به عنوان پوشش و محافظ پا مورد استفاده قرار میگرفت. اما با گذر زمان، کفش شاخصه دیگری علاوه بر پوشش پا را به خود بر گرفت.
امروزه زیبایی کفش اولین گزینه و سپس کیفیت و قیمت به ترتیب گزینه های بعدی هر شخص برای انتخاب کفش محسوب می شود. ما با عنوان کفش بهپا قصد داریم تا ضمن حفظ و بهبود کیفیت کفش های تولیدی خود سلیقه های متفاوتی را با مناسبترین قیمت پوشش دهیم. در این راستا تولید انواع کفش چرم راحتی، مجلسی، پرسنلی، اسپورت، تابستانی، کلاسیک، پوتین، صندل و در دسته های کفش پسرانه، کفش مردانه و کفش بزرگ پا از سایز ۳۶ ، سایز ۳۷ ، سایز ۳۸ ، سایز ۳۹ ، سایز ۴۰ ، سایز ۴۱ ، سایز ۴۲ ، سایز ۴۳ ، سایز ۴۴ ، سایز ۴۵ ، سایز ۴۶ ، سایز ۴۷ و سایز ۴۸ با انواع چرم های مختلف مانند چرم شبرو، چرم هورس، چرم نبوک، چرم میلینگ، چرم پولیشی، چرم شبرو پولاپ، چرم بوفالو، چرم فلوتر و چرم جانگل در دستور کار ما می باشد.
تمامی محصولات کفش بهپا به صورت رایگان ارسال می شود.

بیانیه

در دنیای ایده آل تمامی افراد به دنبال شیک پوشی با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت می باشند که تیم کفش بهپا به این موضوع توجه بسیاری کرده و در راستای خرید کفش چرم به صورت آنلاین در حال فعالیت می باشند.

هدف

تیم کفش بهپا در نظر دارد خود را برای آینده تبدیل به یک برند روز کند و به همین دلیل در فعالیت خود بالاترین کیفیت مورد نظر را گذاشته و سعی دارد اجناس خود را با پایین ترین قیمت ممکن به فروش رساند.

حمایت از ما

شما خریداران گرامی اگر از خرید خود و کیفیت کار نسبت به قیمت آن رضایت کامل دارید میتوانید ما را به دوستان خود معرفی کرده تا آنها هم از محصولات ما استفاده کرده و به باشگاه مشتریان ما بپیوندند.

ارسال به موقع و تحویل کالای خریداری شده

شفاف سازی و صداقت در تمامی مراحل کار

پشتیبانی آنلاین در طول هفته

 تعویض محصول در صورت مناسب نبودن سایز

تضمین کیفیت و اصالت محصولات بهپا

 تولید کفش های بزرگ پا و تحویل آن درب منزل